Nina Dobrev talks this week's steamy sex scene with Paul Wesley

11. března 2011 v 12:34 | Steferinka* |  Paul & Nina - Články, scany..


Nejdřív, když byl v hrobce chycený Jeremy to bylo jako, Katherine vyhrála! Když ale vstoupil do hrobky Stefan, byla jako, 'Páni, i kdybych se snažila, tak bych to nemohla naplánovat lépe. Ta osoba, se kterou tu chci být, a tady ho máme, a on nemá kam jít. Budu ho svádět, budu ho dráždit, budu ho zlobit.' Hranice mezi láskou a nenávistí je velmi, velmi tenká," říká Nina Dobrev.

"Takže ho bude chtít přesvědčit, aby udělal něco, co nechce, a on s tím nemůže nic dělat. Nemá jinou volbu, kromě poslechnutí, a ano, je to hodně sexy, manipulativní scéna. Je to docela šílené."

Co se týká takovýchto scén, ať už bojových nebo milostných, tak jim musí být okolí přizpůsobeno. "Zvláště já jsem byla během natáčení několikrát hozena na stěny," připustila Dobrev se smíchem.

"Snažili se ujistit, že jsme v bezpečí, když děláme takové věci, ale my, jako herci, si nemůžeme pomoct a prostě jdeme do toho. Chceme cítit bolest. Chceme to udělat skutečné. Takže jsme to někdy přehnali a šli na to moc tvrdě. V této scéně byly stěny trochu polstrované, ale ne moc, aby to nešlo vidět."
Takže máte na těle modřiny? "Ou, modřiny jsou na denním pořádku. Vždycky mívám na těle modřiny. Celá jsme černá a modrá," řekla. "Díky bohu za Arnicu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama