Paul & Nina - Články, scany..

Paul and Nina Retweeted on Twitter

10. března 2014 v 21:58 | Katherine

Paul and Nina - Entertaiment Weekly 2012

9. února 2012 v 21:29

Paul a Nina - together at the disco party !

14. prosince 2011 v 20:30 | Katherine
Tak to je zajímavé...Překvapený
Jeden fanoušek zveřejnil na twitteru fotku Paula a Niny kterou pořídil na nějaké discotéce, které se ti dva zůčastnili..

K fotce napsal komentář, že poznal Paula a Ninu,kteří si užívali společného večera v jednom z místních disco clubů.
Tančili spolu, smáli se, bavili se a nakonec spolu odešli...

Hmmm, ale docela zajímavá taneční pooza Smějící se.. snad se objeví ještě další lepší fotky teda :).Nina Dobrev on Paul Wesley - Twitter - 14.12.2010

12. dubna 2011 v 18:49 | Steferinka*

Nina Dobrev na svém Twitteru zveřenila další zprávu o Paulu Wesleym:
Znamená to :
V malé kavárně pracuji s panem Wesleym na krásných scénách, ohledně zítřejšího natáčení.

Nina Dobrev talks this week's steamy sex scene with Paul Wesley

11. března 2011 v 12:34 | Steferinka*


Nejdřív, když byl v hrobce chycený Jeremy to bylo jako, Katherine vyhrála! Když ale vstoupil do hrobky Stefan, byla jako, 'Páni, i kdybych se snažila, tak bych to nemohla naplánovat lépe. Ta osoba, se kterou tu chci být, a tady ho máme, a on nemá kam jít. Budu ho svádět, budu ho dráždit, budu ho zlobit.' Hranice mezi láskou a nenávistí je velmi, velmi tenká," říká Nina Dobrev.

"Takže ho bude chtít přesvědčit, aby udělal něco, co nechce, a on s tím nemůže nic dělat. Nemá jinou volbu, kromě poslechnutí, a ano, je to hodně sexy, manipulativní scéna. Je to docela šílené."

Co se týká takovýchto scén, ať už bojových nebo milostných, tak jim musí být okolí přizpůsobeno. "Zvláště já jsem byla během natáčení několikrát hozena na stěny," připustila Dobrev se smíchem.

"Snažili se ujistit, že jsme v bezpečí, když děláme takové věci, ale my, jako herci, si nemůžeme pomoct a prostě jdeme do toho. Chceme cítit bolest. Chceme to udělat skutečné. Takže jsme to někdy přehnali a šli na to moc tvrdě. V této scéně byly stěny trochu polstrované, ale ne moc, aby to nešlo vidět."
Takže máte na těle modřiny? "Ou, modřiny jsou na denním pořádku. Vždycky mívám na těle modřiny. Celá jsme černá a modrá," řekla. "Díky bohu za Arnicu."
 
 

Reklama