Stefan & Katherine - Články, rozhovory, magazíny

Stefan & Katherine - 3x04 - Disturbing Behavior fan pic

7. října 2011 v 19:15 | Kath

4 Důvody, proč by měli být Katherine a Stefan spolu !

7. května 2011 v 8:16 | Steferinka*

Jaký je váš názor, co vy si o tom myslíte? :)

Podlě me Katherine rozhodně miluje opravdu Stefana. Všechnoto jde vidět postupně v seriálu. Např. v 1. serii TVD kdy Damonovi řekli, že Katherine naposled viděli v Chicagu, mohla Damona kontaktovat a neudělala to! Zato Stefan byl pocelou dobu taky v Chicagu!. Pak mu to i řekla, že ho sledovala na koncertu Bona Joviho :) Když mu na konci dílu 2x04 vyznala lásku a řekla,, Miluju tě Stefane. Znovu budeme spolu" nebyla to žádná lež, nebylo tam komu co nalhávat..Je to sice mrcha, ale určitým způsobem se jí nedivím, když ji někdo 145 let pronásleduje a chce ji zabít. Katherine je v rozpoložení lásky ke Stefanovi x pudem sebezávhovi. Tet když to s Klausem všechno skončí, zůstane jen láska ke Stefanovi....konečně budou mít volnou cestu! :)
4. Katherine je důvod, proč šel za Elenou.
Stefan a Damon se začali s Elenou sbližovat, protože je neuvěřitelně podobná Katherine. Jistě, Stefan se nakonec rozhodl dát přednost sladké Eleně, ale jeho vášeň pro sexy Katherine toto celé odstartovala. Ona je důvodem jeho pocitů. Elena bude vždy stín té první velké romantické lásky.

3. Ona je stále v jeho hlavě.
Katherine je často v jeho snech. Sny o nich společně. I v případě, že zůstává PG-13, to je horké. To má potenciál. Eleniny zvuky musí být trochu nudné poté, co strávil čas s někým, tak vzrušujícím (i když nebezpečným a děsivým) jako je Katherine.

2. Katherine přínáší Stefanovi vášeň
Přiznejme si to: Sefan a Elena nežijí party jako pár. Oni si jsou příliš podobní. Příliš "dobří" pro sebe navzájem. Katherine je "blázen", těkavá osobnost přenášející vášeň na Stefana. A jeho upřímná laskavost krotí její temnou povahu. Klasika - protiklady se přitahují. "Co to s tebou je, že mi na tobě pořád záleží?" zeptal se, hladil ji tvář, před tím, než ji políbil.
Pak ji uvěznil. Jak Katherine poznamenala, mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice, a tito dva jsou přesně na této hranici. Viděli jsme co se stalo na plese (Den Zakladatelů) v roce 1864. - Stefan překvapil Katherine se svým prohlášením: "Nikdy jsem se nesetkal se ženou, jako jste vy, podívám se na Vás a vidím anděla, když se Vás dotknu, celé mé tělo je v ohni. Políbím Vás a vím, že jsem do Vás zamilovaný." To je ten druh lásky, který vydrží klidně i po 140 letech.

1. Je ochotna za něj bojovat … navždy!

To jeho prohlášení na plese bylo už dávno.
Ale zanechalo znamení. Pravá láska / spřízněná duše/ láska na celý život. Po celou tu dobu je do ní stále zamilovaný a ona do něj. "Už s tím nebojuj, Stefane. Miloval jsi mě jednou, miluj mě znovu." Kromě toho, Elena je člověk. Katherine a Stefan jsou oba upíři. Radši než kompromis Eleniny lidskosti, jen se držte nesmrtelné lásky, kterou máte. Koho zajímá, jestli se právě teď trochu nenávidí? Mají věčnost na to, aby si k sobě znovu našli cestu.

Top hlášky Stefana a Katherine - 2x01

8. března 2011 v 19:06 | Steferinka*

Katherine:,,Přesně tohle jsem potřebovala."
Stefan:,,Katherine."
Katherine:,,Oklamala jsem alespoň jednoho."

Stefan:,,Nech ji být."
Katherine:,,Dobře."

Stefan:,, Co tady děláš?"
Katherine:,, Potom, jak ses ke mě včera v noci choval, jsem si řekla, že na veřejném místě nebude tolik násilí."

Stefan:,,Musíš hned odejít."
Katherine:,, Zraňuješ moje city Stefane."

Stefan:,, Jen mi řekni, co tady chceš?"
Katherine:,,Možná se mi po tobě stýskalo."

Stefan: ,,Co za hru to zase hraješ?"
Katherine:,, Proč, chceš hrát se mnou?"
Stefan:,, Já nevím. Jak mám hrát, když neznám pravidla?"
Katherine:,, Pravidla nejsou Stefane. Copak si to nepamatuješ? Žádná pravidla"

Stefan:,, Vůbec ses nezměnila, že ne?"
Katherine:,, Ale ty ano. Jsi silnější. Zlejší. Sexy.

Stefan:,, Neflirtuj se mnou Katherine. Nejsem Damon."

Katherine:,, Přesto přiznávám, štve mě, že jsi se zamiloval do někoho jiného."
Stefan:,, Já to tebe nikdy zamilovaný nebyl, Katherine. Přiměla jsi mě k tomu. Moje city nebyly skutečné
Katherine:,, Věř si čemu chceš, Stefane. Ale já znám pravdu. A hluboko uvnitř, stejně tak ty."

Katherine:,, Chceš vědět, proč jsem tady, Stefane? Vrátila jsem se pro tebe."
Stefan:,, Problém je ,Katherine, že tě nenávidím."
Katherine:,, Tak nenávidíš, jo? To zní jako začátek milostného příběhu, Stefane, a ne jako jeho konec."

Katherine k Damonovi:,, Pravdou je, že jsem tě nikdy nemilovala. Vždycky to byl Stefan."

Nina Dobrev Sinks Her Teeth Into Dual Role

6. března 2011 v 14:40 | Steferinka*

Kdo miluje Stefana víc: Elena nebo Katherine? A proč? Nina Dobrev: Já bych řekla, že jejich lásky pocházejí každá z jiného místa. Elena miluje Stefana, protože k němu cítí hluboké spojení a překonává všechny běžné emoce života na vysoké škole. Katherine miluje Stefana, protože se s ním váže její historie a vrací se to zpátky, většina smrtelníků to nikdy nepochopí. Je to jako hra na kočku a myš. On dělá drahoty. Pro ní je to velmi vzrušující

Podaří se někdy Katherine využít své síly ke svedení Stefana? Nina Dobrev: Stefan je opravdu nad celou událostí s Katherine, takže bude muset být docela těžké strhnout ho k sobě znovu.
 
 

Reklama